Jak długo uczymy?

GER-ANGLOS powstał w 2002 roku  i od tego czasu uczy języków obcych.

Do naszej szkoły uczęszczało już w sumie ponad 3000 osób!

Co oferujemy?

Koncentrujemy się przede wszystkim na kursach z języka angielskiego i niemieckiego. Kursy prowadzimy w naszej szkole przy Bohaterów II AWP w Zgorzelcu, ale również na życzenie u naszych klientów, czyli w lokalnych firmach i instytucjach. Nowością w roku szkolnym 2020/2021 są zajęcia online, w których możesz brać udział nie wychodząc z domu.

Kogo uczymy?

Naszą ofertę kierujemy do dużych i małych. Uczymy dorosłych, młodzież i dzieci. Początkujących i zaawansowanych. Klientów traktujemy indywidualnie – dla każdego znajdziemy grupę najlepiej dostosowaną do jego potrzeb.

Książki i cel, który nam przyświeca

Korzystamy z wiedzy fachowców i dlatego na naszych kursach pracujemy z książkami najlepszych wydawnictw. Bez dwóch zdań należą do nich Hueber, Macmillan i Oxford.

Uczyłeś się z nami języka? To już wiesz, że podręczniki są jak fascynujący przewodnik, który krok po kroku otwiera przed Tobą bogactwo innego języka, kultury i obyczajów. Bardzo zależy nam na tym, abyś poczuł się pewnie w pracy i w urzędzie w Niemczech, podczas bliższych i dalszych podróży, gdzie niezwykle przydatna jest znajomość choćby kilku obcych słówek.

 

Tygodni nauki
projects-icon.png
Zadowolonych uczniów
heart-icon.png

Potrzebujesz tłumaczenia dokumentów?

Szkoła Języków Obcych GER-ANGLOS oferuje również usługi tłumaczeniowe. W Ger-Anglosie nie tylko uczymy języków obcych, ale również tłumaczymy na wszystkie języki europejskie. Jesteś zainteresowany? Po prostu prześlij nam dokument, którego tłumaczenia potrzebujesz, a my przygotujemy ofertę!